אורתו קליניק - Ortho Clinic - אודות
 
אודות
 
ד"ר אלון זיידמן נחשב למוביל בתחומו בתחום האורתודנטיה למבוגרים תוכלו לראות באתר מקרים וטיפולים מדהימים שהחזירו למטופלים חיוך מושלם, צמצמו רווחים בין שיניים, יישרו שיניים בצורה מושלמת והכול בטיפול שאינו נראה, שאינו כואב, שאינו מצריך זמן רב במרפאה ובמחירים סבירים.
 
 
הגעתם לגיל בגרות?  
עוד לא טיפלתם בשיניים?  המצב אינו אבוד!
 
בגיל מבוגר כבר קשה ולא מקובל ללכת עם גשר רגיל על השיניים ולכן רבים דוחים ואינם מטפלים טיפול של יישור שיניים למבוגרים.
 
 
1.  גם לכם מותר לרצות ולהגשים את החלום של יישור שיניים למבוגרים. אתם לא צריכים ללכת יותר עם גשם בולט כדי ליישר את השיניים. אנו מציעים לכם כעת מגוון טיפולים מתקדמים של יישור שיניים למבוגרים.
 
 
 
כיום טיפולים חדשנים שאינם נראים כלל מחוץ לפה אשר מבצעים ביעילות יישור שיניים למבוגרים. חברה חדשנית בתחום זה היא חברת GAC DENTSPLY  האמריקאית שפתחה את שיטת MTM  ואת מכשיר MTM שנותן פתרון מושלם ונסתר לחלוטין לשיניים עקומות אצל מבוגרים.
 
 
בשיטה זאת המכשיר פועל ומודבק לצד הפנימי של השן ואינו נראה כלל מחוץ לשן, זה מכשיר בגודל מ"מ אחד שלא חשים בו כלל והוא אינו מפריע לחניכיים וללשון. אין צורך בשיטה זאת להגיע כול שבוע אל האורתודנט אתם יכולים במפגשים חד חודשים לבצע יישור שיניים למבוגרים ולאחר חודש וחצי יש לכם שיניים ישרות ויפות כפי שחלמתם ואף יותר.
 
 
שיטה זאת כבר מנוסה בעולם ובישראל יש כבר מאות מטופלים מרוצים שיישרו את שיניהם בשיטה זאת ד"ר אלון זיידמן מציע עוד מגוון שיטות חדשניות כמו שיטת E-brace  שיטת אינקוגניטו, שיטת Self Ligation ועוד מגוון שיטות.
 
 
אתם לא צריכים להמשיך לחיות עם שיניים עקומות או רווחים בשיניים, גם לכם יכולות להיות שיניים נפלאות וחיוך מושלם בזכות טיפול חדשני של יישור שיניים למבוגרים ע"י דר' אלון זיידמן.
 
/td>